ADRESA PREVÁDZKY
Párnica 1936/2, 027 52 Párnica, okr. Dolný Kubín
+421 918 670 567
pilaparnica@drevicom.sk
PRACOVNÁ DOBA
PO - PI: 7:00 do 15:30

palivové drevo - Drevicom

PALIVOVÉ DREVO

Zabezpečujeme výrobu palivového dreva na štiepacej linke. Bukové palivové drevo má vysokú výhrevnosť. Guľatina-vláknina je spracúvaná technologicky na štiepacej linke kde dochádza k jej napíleniu na požadovanú dĺžku, ktorú si určí odberateľ (25, 33, 50cm) a následne je rozštiepená cez formu hydraulickým valcom a presunutá dopravníkom do zberacieho koša s dreveným paletovým podkladom a automatickým zvinovačom je sieťovinou obalená, čo má nesmierne výhody hlavne v tom, že drevo neplesnie, pričom pri ručnom ukladaní to nie je zaručené. Hotová paleta je pripravená na odvoz k odberateľovi.

Čo ponúkame

  • Bukové palivové drevo

  • Narezanie na požadovanú dĺžku

  • Ideálne drevo do krbu, pecí a kotlov

  • Vysoká výhrevnosť, pomalé horenie

Buk patrí medzi najkvalitnejšie palivové drevo vôbec. Hodí sa ako ideálne drevo do krbu, pecí a kotlov. Je rýchlo vysychajúce, ľahko sa zapaľuje a oheň z neho je živý so silne žiarivým plameňom. Vyznačuje sa vysokou výhrevnosťou, horí pomaly. Pri horení dochádza k malému úniku iskier. Pri dlhodobom uskladnení treba dbať na to, aby takéto palivo bolo uskladnené na krytom a mierne vetracom mieste, rýchlo totiž dochádza k jeho práchnivosti a tým aj k jeho nižšej výhrevnosti.

DOPRAVA
Pri objednávke nad 10 paliet ponúkame aj dopravu takto vyrobených paliet s palivovým drevom. Pri menšom množstve si odberateľ dopravu zabezpečuje sám.

Ponuka na spoluprácu pri predaji brikiet

 

Dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou o možnosti spolupráce pri predaji brikiet.
Naša spoločnosť Drevicom s.r.o. je komplexnou výrobno-obchodnou spoločnosťou strednej veľkosti v oblasti spracovania ihličnatej guľatiny, piliarskej výroby, produkcie drevnej biomasy a predaja reziva v Slovenskej republike už viac ako 18 rokov.

            Ponúkame Vám:

 

          BRIKETY 100% PRÍRODNÉ

 

Ponúkame kvalitné 100% prírodné vykurovacie brikety svetlej farby, vyrobené zlisovaním čistých mäkkých pilín zo smrekového dreva a kôry, bez pridania chemických látok.

 Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam predstavujú brikety tú najlepšiu vykurovaciu alternatívu, ktorá je v mnohých ohľadoch výhodnejšia ako vykurovanie drevom.

Vyznačujú sa vysokou účinnosťou spaľovania, teda lepšou výhrevnosťou oproti drevu a nízkou popolnatosťou, takže nedymia a nezanášajú komín. Zvyškový popol môže byť využitý ako prírodné rastlinné hnojivo. Brikety nedechtujú, a tak pomáhajú predĺžiť životnosť vykurovacieho zariadenia. Vo výrobnom procese nadobúdajú brikety sušením veľmi nízku vlhkosť a lisovaním vysokú hustotu materiálu, takže horia lepšie a rovnomernejšie než drevo.

Využite našu ponuku na kvalitné 100% prírodné vykurovacie brikety svetlej farby, vyrobené zlisovaním čistých mäkkých pilín zo smrekového dreva a kôry, bez pridania chemických látok.

Bližšie informácie ohľadom ponuky spolupráce ako aj cene Vám radi poskytneme na nižšie uvedenom telefonickom kontakte, prípadne e-maile.

 

 S pozdravom

Jozef Posluch
konateľ spoločnosti

 

ADRESA PREVÁDZKY: Párnica 1936/2, 027 52 Párnica, okr. Dolný Kubín

KONTAKT: drevicom@drevicom.sk, 0903 717 756