ADRESA PREVÁDZKY
Párnica 1936/2, 027 52 Párnica, okr. Dolný Kubín
+421 918 670 567
pilaparnica@drevicom.sk
PRACOVNÁ DOBA
PO - PI: 7:00 do 15:30

KROVY - Drevicom

KROVY

Okrem sériovej výroby reziva  sa naša firma po mnohoročných skúsenostiach prepracovala k popredným firmám špecializujúci sa na výrobu krovov, resp.reziva na altánky či rôzne menšie drevené stavby.

Tomu sme prispôsobili a upravili svoje výrobné možnosti a dokážeme tak v pomerne krátkej dobe takúto požiadavku zákazníka na výrobu krovu vybaviť. Operatívne vypracujeme cenovú ponuku a to tak aby sa zákazníkovi poskytla objektívna kalkulácia .

Čo ponúkame

  • Kvalitný materiál

  • Narezanie dreva na krov

  • Moderné drevoobrábacie stroje

  • Možnosť impregnácie

  • Možnosť dovozu s vykládkou

  • Cena na mieru

CENOVÁ KALKULÁCIA
Pri vystavovaní kalkulácie na krov, vychádzame z výpisu reziva predloženého zákazníkom. Pri zadávaní výpisu reziva je dôležité dať na jednotlivé prvky krovu dostatočnú dĺžkovú nadmieru aby sa predišlo komplikáciám, ktoré sa prejavia až na samotnej stavbe.

Ponuka na spoluprácu pri predaji brikiet

 

Dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou o možnosti spolupráce pri predaji brikiet.
Naša spoločnosť Drevicom s.r.o. je komplexnou výrobno-obchodnou spoločnosťou strednej veľkosti v oblasti spracovania ihličnatej guľatiny, piliarskej výroby, produkcie drevnej biomasy a predaja reziva v Slovenskej republike už viac ako 18 rokov.

            Ponúkame Vám:

 

          BRIKETY 100% PRÍRODNÉ

 

Ponúkame kvalitné 100% prírodné vykurovacie brikety svetlej farby, vyrobené zlisovaním čistých mäkkých pilín zo smrekového dreva a kôry, bez pridania chemických látok.

 Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam predstavujú brikety tú najlepšiu vykurovaciu alternatívu, ktorá je v mnohých ohľadoch výhodnejšia ako vykurovanie drevom.

Vyznačujú sa vysokou účinnosťou spaľovania, teda lepšou výhrevnosťou oproti drevu a nízkou popolnatosťou, takže nedymia a nezanášajú komín. Zvyškový popol môže byť využitý ako prírodné rastlinné hnojivo. Brikety nedechtujú, a tak pomáhajú predĺžiť životnosť vykurovacieho zariadenia. Vo výrobnom procese nadobúdajú brikety sušením veľmi nízku vlhkosť a lisovaním vysokú hustotu materiálu, takže horia lepšie a rovnomernejšie než drevo.

Využite našu ponuku na kvalitné 100% prírodné vykurovacie brikety svetlej farby, vyrobené zlisovaním čistých mäkkých pilín zo smrekového dreva a kôry, bez pridania chemických látok.

Bližšie informácie ohľadom ponuky spolupráce ako aj cene Vám radi poskytneme na nižšie uvedenom telefonickom kontakte, prípadne e-maile.

 

 S pozdravom

Jozef Posluch
konateľ spoločnosti

 

ADRESA PREVÁDZKY: Párnica 1936/2, 027 52 Párnica, okr. Dolný Kubín

KONTAKT: drevicom@drevicom.sk, 0903 717 756