ADRESA PREVÁDZKY
Párnica 1936/2, 027 52 Párnica, okr. Dolný Kubín
+421 918 670 567
pilaparnica@drevicom.sk
PRACOVNÁ DOBA
PO - PI: 7:00 do 15:30

Ihličnaté rezivo - Drevicom

IHLIČNATÉ REZIVO

Zabezpečujeme výrobu reziva na novej zmodernizovanej drevospracujúcej linke,podľa požiadavky odberateľa na kvalitu,rozmery a množstvo a z guľatiny výhradne zo slovenských lesov.

Špecializujeme sa hlavne na výrobu stavebného reziva, ale aj na výrobu reziva používaného na stavbu zrubových domov. Medzi našich zákazníkov patria veľké i menšie firmy, ktoré operatívne zásobujeme rezivom podľa ich požiadaviek a v mnohých prípadoch realizujeme aj dovoz takéhoto reziva priamo na stavbu. Pre nás sú kľúčové nielen veľké firmy, ale aj menšie spoločnosti prípadne len zákazníci s požiadavkou nákupu minimálneho objemu.

Našou prednosťou je seriózny prístup k zákazníkovi, krátke výrobné lehoty prispôsobené potrebám zákazníka, profesionálny prístup školených zamestnancov a v neposlednom rade výroba kvalitného reziva v zmysle konkrétnych objednávok.

Čo ponúkame

 • Kvalitný materiál

 • Porez reziva na zákazku

 • Stavebné a stolárske rezivo

 • Rezanie dreva – dosky, rezivo, hranoly, strešné laty

 • Moderné drevoobrábacie stroje

 • Možnosť impregnácie

 • Možnosť dovozu s vykládkou

 • Cena na mieru

VLASTNÍME CERTIFIKÁT
Vlastníme certifikát na výrobu konštrukčného stavebného reziva vydaného 21.12.2009 spoločnosťou: Lignotesting a.s. Technická 5, Bratislava
Dosky, rezivo, hranoly, strešné laty

Smrekové rezivo-stolárske

 • omietané

 • neomietané

V ponuke aj výroba stolárskeho reziva z dreviny Červený Smrek, Borovica.

Ihličnaté rezivo – stavebné (hranoly, foršne)

 •  štandartné rozmery držíme aj skladom,ostatné vyrobíme na základe objednávky najneskôr do 10prac.dní

 • výroba krovov na mieru do dĺžky až 11m.,ojedinele až do 15m

 • možnosť impregnácie reziva proti hnilobe,plesni a škodcom

Dosky triedime podľa šírky, ktorú nie je problém zabezpečiť podľa potreby na našej automatickej omietacej linke. Okrem stavebného reziva vyrábame aj dosky určené na výrobu paliet v dĺžke 1,5m.,2m.,2,5m

Stále skladom
Pre našich zákazníkov pravidelne držíme skladom dosky hr. 25mm v dĺžke od 1,5m do 6m

Ponuka na spoluprácu pri predaji brikiet

 

Dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou o možnosti spolupráce pri predaji brikiet.
Naša spoločnosť Drevicom s.r.o. je komplexnou výrobno-obchodnou spoločnosťou strednej veľkosti v oblasti spracovania ihličnatej guľatiny, piliarskej výroby, produkcie drevnej biomasy a predaja reziva v Slovenskej republike už viac ako 18 rokov.

            Ponúkame Vám:

 

          BRIKETY 100% PRÍRODNÉ

 

Ponúkame kvalitné 100% prírodné vykurovacie brikety svetlej farby, vyrobené zlisovaním čistých mäkkých pilín zo smrekového dreva a kôry, bez pridania chemických látok.

 Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam predstavujú brikety tú najlepšiu vykurovaciu alternatívu, ktorá je v mnohých ohľadoch výhodnejšia ako vykurovanie drevom.

Vyznačujú sa vysokou účinnosťou spaľovania, teda lepšou výhrevnosťou oproti drevu a nízkou popolnatosťou, takže nedymia a nezanášajú komín. Zvyškový popol môže byť využitý ako prírodné rastlinné hnojivo. Brikety nedechtujú, a tak pomáhajú predĺžiť životnosť vykurovacieho zariadenia. Vo výrobnom procese nadobúdajú brikety sušením veľmi nízku vlhkosť a lisovaním vysokú hustotu materiálu, takže horia lepšie a rovnomernejšie než drevo.

Využite našu ponuku na kvalitné 100% prírodné vykurovacie brikety svetlej farby, vyrobené zlisovaním čistých mäkkých pilín zo smrekového dreva a kôry, bez pridania chemických látok.

Bližšie informácie ohľadom ponuky spolupráce ako aj cene Vám radi poskytneme na nižšie uvedenom telefonickom kontakte, prípadne e-maile.

 

 S pozdravom

Jozef Posluch
konateľ spoločnosti

 

ADRESA PREVÁDZKY: Párnica 1936/2, 027 52 Párnica, okr. Dolný Kubín

KONTAKT: drevicom@drevicom.sk, 0903 717 756