ADRESA PREVÁDZKY
Párnica 1936/2, 027 52 Párnica, okr. Dolný Kubín
+421 918 670 567
pilaparnica@drevicom.sk
PRACOVNÁ DOBA
PO - PI: 7:00 do 15:30

IMPREGNÁCIA - Drevicom

IMPREGNÁCIA

Naša firma zabezpečuje hĺbkovú impregnáciu reziva impregnačným prostriedkom Baufan (zelený), kde sme zároveň držiteľmi certifikátu na prevádzanie impregnácie, ktorú zabezpečujeme v impregnačnej vani s hydraulickým ponorom. Týmto odberateľovi garantujeme aby sa látka, ktorú používame na ošetrenie dreva proti hnilobe, plesni a škodcom, dostala čo najhlbšie do dreva čo vám štandartné nástreky alebo nátery dreva určite nezabezpečia.

Kvalitná impregnácia proti škodcom zároveň predlžuje životnosť krovu.

Čo ponúkame

  • Hĺbkovú impregnáciu

  • Kvalitný prostriedok Baufan (zelený)

  • Certifikát

  • Predlžujeme životnosť dreva

  • Ochranu dreva pred hnilobami, plesňamii a škodcami

Certifikát na prevádzanie impregnácie
Sme držiteľmi certifikátu na prevádzanie impregnácie zabezpečujúcu v impregnačnej vani s hydraulickým ponorom s garanciou hlbokej aplikácie latky do dreva.

Ponuka na spoluprácu pri predaji brikiet

 

Dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou o možnosti spolupráce pri predaji brikiet.
Naša spoločnosť Drevicom s.r.o. je komplexnou výrobno-obchodnou spoločnosťou strednej veľkosti v oblasti spracovania ihličnatej guľatiny, piliarskej výroby, produkcie drevnej biomasy a predaja reziva v Slovenskej republike už viac ako 18 rokov.

            Ponúkame Vám:

 

          BRIKETY 100% PRÍRODNÉ

 

Ponúkame kvalitné 100% prírodné vykurovacie brikety svetlej farby, vyrobené zlisovaním čistých mäkkých pilín zo smrekového dreva a kôry, bez pridania chemických látok.

 Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam predstavujú brikety tú najlepšiu vykurovaciu alternatívu, ktorá je v mnohých ohľadoch výhodnejšia ako vykurovanie drevom.

Vyznačujú sa vysokou účinnosťou spaľovania, teda lepšou výhrevnosťou oproti drevu a nízkou popolnatosťou, takže nedymia a nezanášajú komín. Zvyškový popol môže byť využitý ako prírodné rastlinné hnojivo. Brikety nedechtujú, a tak pomáhajú predĺžiť životnosť vykurovacieho zariadenia. Vo výrobnom procese nadobúdajú brikety sušením veľmi nízku vlhkosť a lisovaním vysokú hustotu materiálu, takže horia lepšie a rovnomernejšie než drevo.

Využite našu ponuku na kvalitné 100% prírodné vykurovacie brikety svetlej farby, vyrobené zlisovaním čistých mäkkých pilín zo smrekového dreva a kôry, bez pridania chemických látok.

Bližšie informácie ohľadom ponuky spolupráce ako aj cene Vám radi poskytneme na nižšie uvedenom telefonickom kontakte, prípadne e-maile.

 

 S pozdravom

Jozef Posluch
konateľ spoločnosti

 

ADRESA PREVÁDZKY: Párnica 1936/2, 027 52 Párnica, okr. Dolný Kubín

KONTAKT: drevicom@drevicom.sk, 0903 717 756